NADRZECZE

Dom Wczasowy Nadrzecze

Ośrodek wypoczynkowo-szkoleniowy i pensjonat NADRZECZE jest firmą rodzinną. Jego początki sięgają lat 30. Cały czas działamy nieprzerwanie jako noclegowa baza hotelowo-gastronomiczna, dbamy o rozwój i wczuwamy się w potrzeby gości.

W naszej ofercie pojawiła się odnowa biologiczna, masaże klasyczne, sauna , siłownia, rowery, basen ogrodowy oraz wiele atrakcji w okolicy ośrodka wczasowego, takich jak przejażdżki zaprzęgami konnymi po Puszczy Białej, czy na przykład spotkanie z leśniczym.

Przygotowaliśmy dla Państwa komfortowy apartament oraz wygodne pokoje dostępne cały rok, a także domki letniskowe, z malowniczymi widokami na okolicę.

Firmom oraz klientom indywidualnym udostępniamy przestronne sale konferencyjne, specjalnie przygotowane na szkolenia, konferencje, kongresy, sympozja, a także przy odpowiednim udekorowaniu na sale idealne na wesela, bale sylwestrowe, bankiety, imprezy urodzinowe. Wyposażyliśmy je w niezbędny sprzęt techniczny oraz łącza do internetu zarówno bezprzewodowe na terenie całego ośrodka jak i z gniazdek w ścianach na sali konferencyjnej.

Największym atutem jest nasza kuchnia, która potrafi zaskoczyć najbardziej wybredne podniebienia gości. Należymy do sieci ekoturystycznej "Między Bugiem a Narwią"(www.bugnarew.pl), co oznacza, że można zjeść u nas specjały regionalnej kuchni sporządzane z własnych przetworów.